Program februarie 2013

Duminica 3 febr liturghia a avut loc la Saint Liguaire-Niort (9-12). Dupa Sf. Liturghie a fost oficiata slujba Parastasului la cererea unei famili de credinciosi si a avut loc o mica agapa.
Duminica 10 febr liturghia se tine la Cripta St. Nicola din Brem sur Mer . Adresa este La Gachere 64 rue de sable Brem sur Mer 85470 la familia Francois Jean. Slujba incepe la ora 9.30 si tine pana la ora 12. Din program: Utrenie,Sf. Liturghie si Agapa.
Duminica 17 febr avem slujba la Puybelliard-Vendee. Este o duminica mai speciala deoarece dupa Sf. Liturghie avem Taina Sf. Maslu cu participarea Pr. Adrian Iuga cu un grup de credinciosi din Nantes. Dupa Sf. Maslu are loc o agapa la Sala Notre Dame din Mouchamps.
Duminica 24 febr liturghia se tine la Puybelliard-Vendee intre orele 9-12. La finalul slujbei se tine o mica agapa.
Va asteptam la rugaciune.

Acest articol a fost publicat în Media. Salvează legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

Poți folosi aceste etichete HTML și atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>