Program Duminica 11 noiembrie

Duminica 11 noiembrie liturghia va avea loc la Biserica Sf. Maria Magdalena din localitatea Saint Liguaire -Niort. Adresa este impasse de abbaye Saint Liguaire 79000. Programul incepe la ora 9 cu Acatistul Mantuitorului Iisus Hristos ,fiind urmat de Liturghia Sf. Ioan Gura de Aur unita cu Sf. Taina a Botezului de la ora 9.30.. La sfarsit avem organizata o mica agapa . La aceasta agapa discutam si problemele urgente ale parohiei noastre(hramul parohiei,intrunirea pentru constituirea unei asociatii cultuale etc). Va asteptam la rugaciune.

Acest articol a fost publicat în Media. Salvează legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

Poți folosi aceste etichete HTML și atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>