Duminica 19 august

Duminica 19 august Sf. Liturghie are loc la biserica catolica din Bessines. Aceasta comuna se gaseste langa orasul Niort din dep. Deux Sevre(79) iar adresa biserici este Bessines rue de l eglise 79000. Programul liturgic incepe la ora 9 si tine pana la ora 12. Din program amintin Sf. Acatist al Mantuitorului Iisus Hristos, Sf. Liturghie,Panahida pentru cei morti si Agapa. In aceasta duminica avem bucuria de a sluji impreuna cu un preot coleg din parohia Grasse care se gaseste in concediu in zona orasului Niort. Va asteptam sa ne rugam impreuna. Pr. Gheorghe Todor

Acest articol a fost publicat în Media. Salvează legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

Poți folosi aceste etichete HTML și atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>